GOLD FİRMA

Bilgiç Hukuk Bürosu

Alibey, Turgut Özal Blv. No:28 Kat:2 D:3, 34570 Silivri/İstanbul
Firma Bilgileri
Firma Adı Bilgiç Hukuk Bürosu
Telefon +905533516223
Email iletisim@bilgichukuk.com
Website avukatsilivri.com
Adres Alibey, Turgut Özal Blv. No:28 Kat:2 D:3, 34570 Silivri/İstanbul
İl / İlçe
Sektör Avukat ve Hukuk Büroları
Firma Hakkında

BİLGİÇ HUKUK BÜROSU

Bilgiç Hukuk Bürosu Silivri’de, ceza hukuku ile aile ve boşanma hukuku alanları başta olmak üzere uzmanı olduğu hukuki konularda , uyuşmazlıkların önlenmesi ve çözüm yollarının bulunması konusunda gerçek ve tüzel kişilere yönelik Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ ’ın yöneticiliğinde çalışmalarını sürdüren Bilgiç Hukuk Bürosu, alanında uzman avukat, teknik danışman ve asistanlarla birlikte profesyonel olarak hukuki destek vermektedir.

Bilgiç Hukuk Çalışma Prensipleri
Bilgiç Hukuk Bürosu, Avukatlık meslek kuralları ve 1136 Sayılı Avukatlık Kanunu’nda belirlenen “gizlilik ve sır saklama” ilkesini hassasiyetle uygulamakta ve avukatlık mesleğinin itibarını zedeleyecek her türlü davranıştan kaçınmaktadır.

Büromuz, yalnızca uzmanı olduğu konularda avukatlık hizmeti vermekte ve uzmanlık alanına girmeyen konularda kesinlikle çalışmamaktadır.

Şuana kadar hiç bir mesleki hatamız bulunmamakla birlikte, müvekkillerimize sorunsuz bir avukatlık hizmeti vermek adına yaptığımız tüm iş ve işlemleri mesleki sorumluluk sigortası güvencesiyle koruma altında tutmaktayız.

Mesleki faaliyetlerimizi icra ederken, yapılacak iş ve davanın olası sonuçları hakkında hukuki görüşümüzü müvekkillerimize aktarıyoruz. Ayrıca, hukuki süreçler ve davanın seyri hakkında sürekli bilgilendirmeler sağlıyoruz.

Yorumlar
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.2132 saniyede oluşturuldu.