Gizlilik Sözleşmesi

"silivrirehber.net"; üye kullanıcılarının " silivrirehber.net " ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde " silivrirehber.net " üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

 

 

 

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece " silivrirehber.net " çalışanları tarafından görülebilir.

 

 

 

2) Üye kullanıcıya ait e-posta " silivrirehber.net " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. " silivrirehber.net ", "Üye kullanıcı"larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

 

 

 

3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler " silivrirehber.net " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

 

 

 

Bu ilkeler ile " silivrirehber.net " üye kullanıcıların " silivrirehber.net "'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

SEKTÖRLER
Sayfa 0.131 saniyede oluşturuldu.