Hakkımızda

Silivri Rehber, Silivri Haber Ajansı (SHA) girişimidir.

Silivri Firma Rehberi, 2021 yılı Ocak ayından itibaren faaliyet göstermeye başlamış olup firmaların internetin gücü ile buluşarak, ürünlerini ve hizmetlerini daha büyük kitlelere tanıtması amacıyla kurulmuş bir Firma Rehberidir. İşletmelerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ilanlarını, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran çok kapsamlı bir bilgi ağı yapısına sahiptir.

 

Kişi, kurum yada kuruluşların internet sektöründe reklam, hosting, domain website yazılımları ile gerek çalışan personelimiz gerekse müşterilerimizin önemi bilip, buna dayalı olarak tüm çalışmalarımıza gereken hassasiyeti göstermek ve %99 değil %100 müşteri memnuniyet sağlamak için elimizden geleni 7/24 dikkatli ve özenli bir şekilde yapmaya gayret göstererek, hizmet vermeye çalışmaktayız.

 

     Neden Biz Kısacası:

 

İnternette Kolayca Bulunmanızı Sağlar,

 

İş Gücünüzü ve Bilinirliğinizi Arttırır,

 

Müşteri Portföyünüzü Genişletir,

 

Sizde bu platformda yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Firmanı ekle linkine tıklayarak açılan formu doldurun yeter. Gerisini bize bırakın.

 

Misyonumuz

 

Sürekli değişen ve gelişen reklam sektöründe bilimsel teknolojik tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan rekabet şartlarına uyum sağlamanızı kolaylaştırmak. Uzman ekibimizin bilgi birikimi ile işlerinizin devamlılığını sağlayacak ortak akıl üretmek .

 

Vizyonumuz

 

Silivri Firma Rehberi alanında bilimsel, kaliteli, disiplinli ve doğru hizmet Prensipleri ile çalışma hayatında dürüst ivme kazanmak. Yönetim etkinliğini arttıran ve güçlendiren uzman ekiplerimizin web tasarım, logo, kurumsal sms, kurumsal kimlik, reklam, sektörüne yeni bakış açıları getirebilen çözüm odaklı hizmet sunmak…

SEKTÖRLER
Sayfa 0.1581 saniyede oluşturuldu.