Skyline Car Turkey

Bostancı Mah./Bağdat Cad./540-8/Kadıköy/İstanbul
Firma Bilgileri
Firma Adı Skyline Car Turkey
Telefon +908504418044
Email carskylineturkey@gmail.com
Website http://www.skylinecarturkey.com
Adres Bostancı Mah./Bağdat Cad./540-8/Kadıköy/İstanbul
İl / İlçe Kadıköy / Bostancı Mah
Yetkili Kişi Doğan Kamuran
Yetkili Telefon +905387206834
Sektör Araç & Motosiklet Kiralama
Firma Hakkında

Skyline Car Turkey, 20 yılı aşkın süredir araç kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir. Araç parkurumuzda , 100'e yakın farklı model ve markalarda, ekonomik ve lüks araç mevcuttur. Yerli ve yabancı misafirlerimiz için İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Adana Havalimanı, Konya Havalimanı gibi Türkiye'nin bilinen birçok havalimanında, havalimanı teslim araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Skyline Car Turkey olarak günlük araç kiralama hizmeti, haftalık ve aylık araç kiralama hizmeti sunduğumuz gibi, kurumsal firmalarımız için uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama hizmeti de sunuyoruz.

Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu merkez ofisimizi veya şubelerimizi bizzat ziyaret ederek araç kiralamaktadır. Bununla birlikte gerekli olduğu durumlarda, kiralamayı düşündükleri aracı, adrese teslim ediyoruz.Araç parkurumuzda farklı marka ve modellere ekonomik ve lüks araçlar mevcuttur. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine farklı model ve markalarda kiralık araç önerisi yapıyoruz.

Yorumlar
Firma Konumu
Sektörler
SEKTÖRLER
Sayfa 0.3359 saniyede oluşturuldu.